i stąd w pewnym sensie kolejne pytanie czy lepiej faktycznie kombinować z tymi płaskim podobno super pracują , dodatkowo dźwięk , i komfort , ale z 2 strony nie lepiej kupić standardy do punta ale np valeo .
ja tez mialem ten dylemat czy kupic plaskie czy zwykle, kupilem zwykle valeo i jestem bardzo zadowolony, zbieraja idealnie, nie piszcza zdecydowanie narazie nie mialem lepszych wycieraczek
_________________ Punto 1, 1.2 60 STAR 97r.
RedDevil Puntoświr
Imię: Marcin
Ostrzeżenia: 0/3
Dołączył: 28 Kwi 2008
Dni na forum: 219
Posty: 373
Tematy: 9 Skąd: Klucze
Moim zdaniem lepiej kupić płaskie wycieraczki, bo bardzo dobrze zbierają i ciszej pracują a poza tym lepiej wyglądają. Chociaż odradzam wycieraczki płaskie firmy Alca Heyner bo są beznadziejne, szybko się zużywają i piszczą. Bardzo dobre płaskie wycieraczki robi Unipoint.
_________________ Punto I S 1.1 55 KM http://fiatpunto.com.pl/topic7734.html
Clio II ph 2 1.2 16V 75 KM
Laguna III 2.0 dCi 150 KM
Pomogłem ?? - Nic tak nie zachęca do dalszej pracy jak PUNKTY
cuspis Puntoświr
Imię: paweł
Ostrzeżenia: 0/3
Dołączył: 01 Lip 2007
Dni na forum: 521
Posty: 271 Pomógł: 1
Tematy: 14 Skąd: szczecin
Zobacz następny temat Zobacz poprzedni temat Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach